Банківське обладнання. Продаж. Ремонт. Сервіс.

             БАНКІНТЕРСЕРВІС

Сервісний центр 
 займається гарантійним та післягарантійним обслуговуванням, та гаратійним ремонтом лічильників банкнот і монет, пакувальників банкнот, детекторов валют найвідомійших світових виробників.
Фахівці центра – високо кваліфікований персонал, який навчався в фірмових навчальних центрах та у представників виробників. 
  Технічне обслуговування та ремонт відбуваються або з виїздом на теріторію заказчика або в сервісному центрі. На складі завжди є в наявності необхідна кількість запчастин та витратних матеріалів. У складних випадках, потребующих довготривалого ремонта або заказа унікальних запчастин, центр надає аналогічну техніку з обмінного фонду безкоштовно.

Сервісний центр пропонує виконання робіт по:

-Разовий договір;
-Договір «за викликом».
 у цьому випадку підписується довгостроковий договір, але роботи виконуються лише у випадку необхідності;
-Договір на періодичне технічне обслуговування.

    Усі роботи виконуються у найкоротший термін з високою якістю та наданням гарантії на надані послуги.

Передпродажна підготовка

З нашого досвіду,  велике значення має передпродажна підготовка обладнання, що в більшості випадків дозволяє значно знизити відсоток звертань у сервісний центр.

Дуже важливо, що наші фахівці, які зайняті на гарантійному та постгарантійному обслуговуванні, вивчають обладнання ще на стадії його розробки та виробництва. Що дозволяє використовувати весь досвід діагностування несправностей ще до отримання обладнання клієнтом.

 Наші фахівці збережуть Ваш час

Перш за все, якщо мова йде про службу технічної підтримки, важлива оперативність відповіді на заявку на гарантійне або постгарантійне обслуговування. Для вирішення цього питання ми формуємо технічні центри на базі компаній-партнерів.
Для поліпшення обсолуговування клієнтів ми постійно розширюємо нашу сервісну базу  – у цьому році у нас додалися нові сервісні партнери, які готові вирішити будь- технічні питання по Вашему обладнанню.